KALİTE POLİTİKAMIZ

Kalitenin varılması gereken bir hedeften ziyade, devamlı gelişme ve süreklilik göstermesi gereken bir süreç olduğu inancını taşıyoruz. Bu çerçevede çalışanlarımızın, çalışma süreçlerimizin ve de makina ve ekipmanlarımızın gelişimine sürekli yatırım yapmaya devam ediyoruz.

Profilimiz hedef belirlediğimiz doğrultuda, güvenilir bir düzlemde,ortak bir kalite dili ve çevre bilinci ile oluşmuştur.Yaşadığımız çevre yarattığımız çevredir.

İhracat ve istihdam gücümüzle ülke ekonomisine değer katıyor, ürettiğimiz fayda sayesinde ülkemizle birlikte büyüyoruz.Yaptıklarımız yapacaklarımızın göstergesidir. Düzenli ve disiplinli çalışmalarımızla üretmeye devam edeceğiz.

Çevre duyarlılığı ilkelerimiz arasındadır.Atıkların azaltımı,tekrar kullanımı, geri dönüşümü ve kazanımı için çalışmalar yapmakta verimlilik artışı ve yeni teknoloji kullanımını teşvik edici programlar uygulamaktayız.

Endüstriyel ürün kalitemiz, üretim ve satış sonrası hizmetlerimizle müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak ve arttırmak birincil amacımızdır. Yüksek motivasyonlu çalışanlarımızın bilinçli katılımı ile sürekli gelişmemize herkesin katılımını sağlamaya çalışılmaktır.

Şirketimizin başarısını ve ürünlerimizin kalitesini etkileyen tüm süreçleri sürekli olarak iyileştirmek kalite politikamızda bütünleyici rol oynamaktadır.

Devamlı değişim ve gelişim içerisinde müşteri memnuniyeti için yönetimin ve üretimin aktif rol alması hedeflerimiz arasındadır.